Hirschmann

Otomasyon ve ağ teknolojisi uzmanı Hirschmann; merkezi uydu, anten ve Kablo-TV sistemleri alanlarında performans, verimlilik ve yatırım güvenilirliği açısından müşteri gereksinimlerine göre donatılmış yenilikçi çözümler geliştirmektedir.

Yenilikçi ve yüksek teknoloji çözümleri sunan Hirschman ürünleri, video, ses ve veri sinyallerinin alınması ve dağıtımı alanlarında sosyal tesisler ve evlerde yayıncılar ve kablo operatörleri tarafından kullanılmaktadır.

2007 yılında şirketin kapatılmasından sonra, anten teknolojisinde ana faaliyet alanı olan HME (Hirschmann Multimedia Electronics) 2005 yılı Ağustos ayında Danimarka şirketi Triax’a satıldı.

2007’de HAC (Hirschmann Automation and Control) ABD şirketi Belden tarafından ve HCC (Hirschmann Car Communication), şirketin dört yöneticisi tarafından Nisan 2007’de satın alındı. HCC, Şubat 2012’de VOXX International’a devredildi.

Sonuç olarak Hirschmann markasını taşıyan endüstriyel anahtarlar, aktif cihazlar, bağlantı özellikleri ve kablo yönetim ürünleri rakipsiz çözümler sağlamaya devam etmektedirler.