Sumavision

Sumavision, geniş bant için video yayın çözümleri, kablo / uydu / internet / mobil / telekom video servislerinin yanı sıra dijital TV, koşullu erişim sistemi, OTT sistemi ve geliştirilmiş internet üzerinden TV -CMTS sistemleri alanlarında bir dünya lideridir.

Sumavision, çığır açan teknolojiler ve yenilikçi kavramlar (örneğin Üçüncü Nesil DTV) ile müşterileri için üstün ve yüksek performanslı ürünler üretmeyi amaçlamaktadır .

Pazar payını artarak Çin’in sayılı firmalardan biri olan Sumavision, yazılım sistemlerini ve donanım ürünlerini 2013 yılından bu yana tüm dünyada 90’dan fazla ülkeye ihraç etmiştir.

Otel uygulamaları için ideal bir seçenek olan Sumavision Otel IPTV çözümü, yüksek entegrasyon yeteneği, maliyet verimliliği ve iyi ölçeklenebilirlik özelliği ile öne çıkmaktadır.

Sumavision, Dünya’da 2560’den fazla kurumsal müşteriye hizmet vermektedir ve 8 pazarlama merkezine sahiptir. Amerika, Rusya, Hindistan, Brezilya, Polonya, Filipinler, Çin, Tayvan ve diğer birçok ülkede 39 temsilciği bulunmaktadır.

“Çalışanlar ile geliştirmek”, “Müşteriler ile geliştirmek”, “Toplum ile geliştirmek” Sumovision Şirket Kültürünü, “Girişimcilik”, “Takım Çalışması”, “Yenilikçilik” şirket felsefesini oluşturur.